Crcn - Pontal Do Lago
| 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Verwarmd zwembad | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Crcn - Pontal Do Lago Caldas Novas villa ligt op afstand van 2 km tot de Nautico Praia Clube en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen. Dit vakantiehuis biedt gasten een ontspannende ervaring met een bubbelbad en een sauna.
De Nautical Beach Club is binnen zo'n dan 10 minuten rijden van deze villa gesitueerd. Deze accommodatie is op 7 km van de Clube Privé gesitueerd.
Er is een complete keuken in Crcn - Pontal Do Lago villa compleet met een koelkast en keukengerei.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Buitenzwembad
- Sauna
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke diensten biedt Crcn - Pontal Do Lago villa aan zijn gasten?
Crcn - Pontal Do Lago villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keuken in Crcn - Pontal Do Lago villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Crcn - Pontal Do Lago villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Crcn - Pontal Do Lago villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Crcn - Pontal Do Lago villa verblijven. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Crcn - Pontal Do Lago villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Caldas Novas zijn de Clube Privé en de Nautico Praia Clube, die respectievelijk op 7 en 2 km van Crcn - Pontal Do Lago villa liggen. Daarnaast is de Nautical Beach Club (2,1 km) ook een aanrader om te bezoeken. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij dit vakantiehuis waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van dit vakantiehuis kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad en een sauna.